תפריט

מתלבט?

קבע פגישת ייעוץ אישית עם יועצות המכינה.
הפגישה ניתנת חינם ותסייע לך לבחור בנתיב המתאים לעתידך האקדמי והמקצועי.

יונה פאוקר 
yonap@savion.huji.ac.il 
02-5882441

שרון ליברטי-אבני
sharonlib@savion.huji.ac.il
02-5882449

בוגרים מספרים

 

בוגרי המכינה האוניברסיטאית של האוניברסיטה העברית מספרים

קנז ויסקוט, רפואה:

הכל התחיל כי רציתי ללמוד רפואה.
למכינה הגעתי, אחרי ישיבה וצבא, עם ממוצע בגרויות של 92 ואחרי פסיכומטרי.
היועצות הנפלאות כיוונו אותי למסלול המתאים לי ביותר, המורים המעולים הכינו אותנו בצורה המוצלחת ביותר למטרה הגדולה שלנו - לקבל ציון הכי גבוה שיאפשר להתקבל הלאה.
במהלך כל השנה ליוו אותנו מאחורי הקלעים - המנהלת, היועצות, המזכירות השונות וצוות הספריה.
הרגשנו ממש שכל התנאים מכוונים לדבר אחד - שיהיו לנו כל התנאים החיצוניים שצריך כדי שנוכל להתרכז רק בלימודים. ארגנו לנו מלגות, השאילו ספרי לימוד, עזרו בכל העניינים הטכניים, ועוד ועוד.
את המכינה סיימתי עם ממוצע של 108.2, והיום אני לומד רפואה, דבר שלא הייתי יכול לחלום עליו בלי המכינה.

 

גל, הנדסת מחשבים:

הגעתי למכינה מתוך נכונות להשקעה רבה בדרך להגשמת החלום שלי. אני רוצה להודות לכל צוות המכינה שהשקיע בי את אותה ההשקעה בדיוק. הלוואי שבהמשך הדרך אתקל שוב במורים שלוקחים אותי ללב, שחולמים איתי ושרוצים בהצלחתי, כמו שהיו לי במכינה.

 

לייה, רפואת שיניים:

זכיתי במורים שעשו הכל כדי שאצליח, שאבין את החומר הנלמד באופן מעמיק ומהנה, זכיתי ליחס אישי הרבה מעבר למצופה. במכינה קיבלתי כלים וידע שיעזרו לי רבות בלימודי באוניברסיטה. בזכות המכינה אני מרגישה שהדברים אפשריים.

 

דניאל, משפטים ומינהל עסקים:

בהיותי חסר תעודת בגרות התחלתי את לימודי במכינה בתוכנית הקדם מכינה. באמצעות מורים מעולים, חומרים מרתקים וסגל מינהלי מנצח, סיימתי את קדם המכינה והתקבלתי למסלול רוח חברה.
הלימודים במכינה היו קשים אבל טובים, הכי טובים. קיבלנו מרצים מהשורה הראשונה שהאמינו בקבוצה והאמינו בי כפרט. מרצים שהיו זמינים וקשובים שעשו הכל  כדי שנצליח. מורים שהקנו לנו הרגלי למידה אקדמיים ובכך הכינו אותנו בצורה הטובה ביותר ללימודים ביותר באוניברסיטה.

 

אשר, משפטים:

עד לפני שנה הייתי עוד אחד ש "יש לו פוטנציאל אבל הוא לא עושה בו כלום". עד לפני שנה היו לי עשר שנות לימוד ואף לא בגרות אחת. היום אני סטודנט מן המניין למשפטים, בעל הישגים וגאה.
אני רוצה להודות על שנה בה הייתם לי לעזר רב. הסרתם כל מכשול ופחד שהיה לי מהעולם האקדמי. הצלחתם להפוך אותי מאדם שהיה בטוח כי האקדמיה היא אפיזודה חולפת בחייו ועוד אחת מגחמותיו, לאדם המאמין במקומו באוניברסיטה. משוכה אחר משוכה עברתם איתי. כאשר הייתה גבוהה מידי הזזתם לי אותה וכאשר הייתה קשה מידי בעיני עודדתם אותי והראיתם לי כי ביכולתי לעבור אותה.