תפריט

מתלבט?

קבע פגישת ייעוץ אישית עם יועצות המכינה.
הפגישה ניתנת חינם ותסייע לך לבחור בנתיב המתאים לעתידך האקדמי והמקצועי.

יונה פאוקר 
yonap@savion.huji.ac.il 
02-5882441

שרון ליברטי-אבני
sharonlib@savion.huji.ac.il
02-5882449

בוגרים מספרים

 

בוגרי המכינה האוניברסיטאית של האוניברסיטה העברית מספרים

עדי, רפואה:

"הלימודים במכינה אפשרו לי להתקבל ללימודי התואר שרציתי, ובנוסף הכינו אותי ללימודיי באקדמיה.

קושי החומר הנלמד בקורסים מסויימים, דרכי החשיבה השונות מבבית הספר והעומס- עזרו לי הן בהכנה לאקדמיה, והן בשיפור הציון בבחינה הפסיכומטרית. לכל אלו מצטרפת גם מעטפת של תמיכה והכוונה אותה קיבלתי במהלך לימודיי, ועזרה לי להגיע ליעדים הלימודיים שלי.   "

ירדן, משפטים:

"שנת המכינה, הייתה מדהימה בעיניי. זכיתי במרצים מקצועיים, אכפתיים וקשובים, ובצוות חם ותומך. אין לי מילים לתאר את גודל החוויה שעברתי במכינה, את רמת המוכנות ללימודים אקדמיים שאיתה הגעתי לתואר וכמה למדתי על עצמי ועל יכולותיי בשנה הזו. אני ממליצה בחום! "

מאיר, משפטים ומינהל עסקים:

יותר מהכל, המכינה לימדה אותי איך ללמוד. בזכות המכינה הצלחתי להתקבל לאוניברסיטה בתנאים מועדפים. המכינה הקנתה לי כלים ומיומנויות שבזכותם אני מצליח בתואר. השנה העמוסה הזאת הייתה מלווה במורים מעולים ובהיכרות של  חברים לחיים ואת אישתי, ולמרות הקושי תמיד היה כיף. את התיכון לא הצלחתי לסיים, אך בזכות המכינה הצלחתי להגיע למקום שאף אחד מסביבי לא חלם. לכל המתלבטים, אם אתם באמת רוצים לצלוח את החלום שלכם ואתם מוכנים להשקיע, המכינה זה המקום שלכם.

עדינה, רוקחות:

הגעתי למכינה האוניברסיטאית של האוניברסיטה העברית עם רצון להתקבל לתואר מכובד, אך היה לי ידע מועט בלבד. נתקלתי בצוות שעושה הכול על מנת לקדם את התלמידים:
החל במורים טובים המעבירים את החומר בצורה ברורה, מקצועית ברמה גבוהה ויסודית. עוקבים אחר התקדמות התלמידים בלימודים ומקנים לו דרכי לימוד ואימוץ הרגלי למידה המתאימים לקידומו.
בנוסף בצוות שדואג רבות גם לבחינה הרגשית של כל תלמיד ולשיפור בטחונו העצמי בלימודים על מנת שיוכל להצליח ולממש את יכולותיו, וכן תורם גם לפן החברתי על מנת ליצור חיי חברה תוססים התורמים לאווירה נעימה והצלחת הלמידה. גם מבחינה פיננסית נכרה דאגה על מנת שתלמידים מכל שכבות החברה יוכלו להצליח.

וכך, למרות שהשנה הזאת הייתה עמוסה בשינון, תרגול ולמידה היא זכורה לי כשנה מלאה בחוויות: חוויות הנאה וחוויות הצלחה.

ואומר את האמת שעד היום החומר שהועבר במכינה ממשיך לקדם אותי בקורסים שונים בתואר.

בהצלחה לכולם