ספריית המכינה

dc80cdc8cb8ec0240a08c3c448069cfc

על שם יונס וסוראיה נזריאן תרומתה של קרן אמא 

 

ספריה

ספריית המכינה משמשת כמרכז ללמידה אישית וקבוצתית במכינה. הספריה נעימה ומאובזרת בפינות ישיבה, עמדות מחשבים, חדרי דיון ללמידה בקבוצות וחדרים שקטים. בספריה מבחר רחב של ספרי לימוד בכל המקצועות הנלמדים במספר רב של עותקים. בחלק מהמקצועות יכולים התלמידים לקבל בהשאלה ספרי לימוד אישיים לכל תקופת הקורס.  

שעות הפתיחה

 

ימים א'-ה':

משעה 8:30 עד 12:30
ומשעה 13:00 עד 15:00

 

פרטי קשר

טל. 02-5881493
פקס: 02-5880398
pasl@savion.huji.ac.il

מנהלת הספריה: ד"ר ג'קלין לאזנוב
טל. 02-5882461
jacquelinel@savion.huji.ac.il

השאלת ספרים


השאלה נעשית באמצעות כרטיס סטודנט לאחר פתיחת כרטיס קורא וחשבון דואר האלקטרוני של האוניברסיטה. כל סטודנט אחראי באופן מלא על הספרים שהושאלו לו.

השאלה רגילה - ״שבועיים״
תקופת השאלת ספר עם סטאטוס זה מתארכת אוטומטית, עד סיום תקופת הלימודים, אלא אם הוזמנו ואין עוד עותקים נוספים במלאי. במקרה כזה, תשלח הספרייה הודעה לכתובת הדואר האלקטרוני של האוניברסיטה, שתיידע אתכם על חובת החזרת הספר. באחריות התלמיד לבדוק את תיבת המייל שלו.
ניתן להזמין ספרים מושאלים דרך כרטיס קורא שבקטלוג הספרייה באינטרנט או בדלפק הספרייה על ידי פניה לצוות. ספרים בסטאטוס "שמור" ניתן להזמין עד השעה 12:00 ביום ההשאלה מיועד. הוצאת ספר מאולם הקריאה בלי ידיעתו ובלי הסכמתו של הספרן, דינה כדין גניבה והעונש על כך חמור.

ספר ״שמור״
ספר עם סטאטוס זה יש להחזיר ביום שלאחר ההשאלה עד השעה 12:00 במקרה והושאל הספר ביום חמישי יש להחזירו ביום ראשון עד השעה 12:00

״לא להשאלה״
ספר עם סטאטוס זה יש להחזיר ביום ההשאלה עד לשעות סגירת הספרייה. כתבי עת, אנציקלופדיות ומילונים לא ניתנים להשאלה כלל. אלה מיועדים לשימוש בספרייה.
חשוב מאוד לבדוק את המייל האוניברסיטאי למקרה והספרייה תשלח הודעה על החזרת ספרים או הודעה אחרת. איחור בהחזרת ספר יגרור קנס כספי.
במקרה של איבוד ספר של ספרייה יש לגשת לספרייה ולהודיע על כך. במקרה זה, התלמיד יידרש לקנות את אותו הספר או לשלם את עלות הספר בתוספת 30 ₪ דמי טיפול.

 

תמונה
תמונה