שירותים אוניברסיטאיים

אתר ״מידע אישי״

האתר נועד להקל על הסטודנט בקבלת מידע אישי האגור במערכות האוניברסיטה. עם הקבלה ללימודים נפתח עבור הסטודנט אתר מידע אישי המלווה אותו עם מימוש הקבלה ללימודים ועד להשלמתם.
באתר מוצג מידע בנושאים הבאים:
קבלה ללימודים
לימודים וציונים
שכר לימוד
הודעות חשובות

הכניסה לאתר מתבצעת בעזרת מספר זהות (8 ספרות , ללא ספרת ביקורת) וקוד אישי (בן 4 או 5 ספרות). הקוד מודפס על גבי הודעת הקבלה ללימודים במכינה. כמו כן ניתן להיכנס לאפליקציה של האוניברסיטה HUJIapp שגם בה ניתן לקבל מידע על קורסים וציונים ועל שכר לימוד.

לבירורים ניתן להתקשר למוקד בירורים בטלפון 02-5882888 או באמצעות צור קשר במידע האישי. כמו כן מומלץ להיכנס לאתר של מדור שכ"ל

כתובת דוא"ל אוניברסיטאית אישית

האוניברסיטה פותחת לך תיבת דוא"ל אוניברסיטאית אישית. חשבונות דוא"ל ייפתחו באופן אוטומטי עבור כל הסטודנטים הרשומים באוניברסיטה. פרטי החשבון, שם משתמש וסיסמה ראשונית, נמצא במידע אישי לסטודנט באתר האוניברסיטה. חובה על כל הסטודנטים הרשומים לקרוא את הדואר המגיע ל-HUJImail. המכינה והאוניברסיטה מתכתבות עם הסטודנט באמצעות דוא"ל זה בלבד!
כדי להיכנס לחשבון הדוא"ל יש לגשת לאתר. בכניסתכם הראשונה תתבקשו להחליף את הסיסמה הראשונית שקיבלתם בסיסמה קבועה ותתבקשו לענות של שאלת וידוא אשר תידרש לכם אם תשכחו את הסיסמה – רשמו לפניכם פרטים אלה.
מידע נוסף והנחיות, כולל אופן קישור בין תיבה זו לתיבה דוא"ל אחרת שעשויה להיות לך, וכן שירותי מוקד תמיכה, באתר הרשות למיחשוב.

דיקנט הסטודנטים

 דיקן הסטודנטים - פרופ' גיא הרפז, דיקן משנה גב' עירית חרט. דיקנט הסטודנטים יוזם ומרכז פעולות המכוונות לעזור לסטודנטים באוניברסיטה בבעיות אישיות, חברתיות וכלכליות הנוגעות ללימודיהם. שעות הקבלה מתפרסמות על ידי היחידות השונות של משרד דיקן הסטודנטים בניין "פרנק סינטרה", הר הצופים.

מעונות הסטודנטים

הקצאת מקומות דיור נעשית ביחידת המעונות, קמפוס הר הצופים, בניין פרנק סינטרה. טל': 02-5882358
אתר ההרשמה למעונות הסטודנטים

מרכז לאבחון ולתמיכה בסטודנטים עם לקויי למידה

מעונות מאירסדורף (רזניק), בניין 10, הר הצופים, טל' 02-5881183
1. אבחון לקויות למידה והפרעות קשב
2. בדיקת אבחונים קודמים ומתן התאמות ועוד. אבחון מיחידה זו רלוונטי גם למי שממשיך את לימודיו באוניברסיטה העברית.

נציבות תלונות לענייני הטרדה מינית

הטרדה מינית אסורה על פי חוק ופסולה כתופעה חברתית. האוניברסיטה העברית והמכינה בכללה, מקפידה על שמירת סביבה אקדמית הוגנת, טובה, מכובדת ומכבדת. האוניברסיטה נוקטת בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת למגר תופעה פסולה זו. סטודנט/ית שהוטרד/ה מינית יכול/ה לפנות לנציבה. הטיפול נעשה בצורה מידית ודיסקרטית.
טל' 02-58818040 דוא"ל: hatrada@savion.huji.ac.il

רכזת מגדר והורות

לשאלות על זכויות וחובות, טיפול בבעיות ובבקשות.
טל': 02-5880262 דוא"ל: png@savion.huji.ac.il

מדור סיוע

תלמידי המכינה אינם זכאים למלגות סיוע מטעם מדור סיוע.

תלמידים הנזקקים לסיוע על בסיס סוציו- אקונומי מתבקשים לפנות לגב' יורטל מזרחי- רכזת לענייני תלמידים במכינה.

כן ניתן לקבל הלוואות – לכל הסטודנטים, צמודות למדד ללא ריבית ובתנאי החזר נוחים. פרטים נוספים ניתן לקבל באתר דיקנט הסטודנטים.
 

אגודת הסטודנטים

אגודת הסטודנטים מהווה איגוד אשר שומר על זכויות הסטודנטים ופועל לשיפור התנאים האקדמיים והשירותים לו. כחלק מתפקידה, פועלת האגודה למען הסטודנטים במסגרת ועדות האוניברסיטה, פורומים עירוניים. מבנה האגודה מאפשר לה לתת שירות ייחודי לכל חוג, ע"י ייצוג בוועד החוגי שנבחר מידי שנה.
האגודה מעניקה שירותים ייחודיים לסטודנטים בניהם: יעוץ משפטי, קרן מלגות למתנדבים, בנק אקדמי לסיכומים ובחינות, תווי קניה מוזלים. החברות באגודה כרוכה בתשלום וברישום באינטרנט באתר האגודה או במידע האישי ופתוחה לכל סטודנט. בניין פורום מערב - בכניסה לדשא רוח (ליד הספריה), במעלה המדרגות.
טל': 073-7073600 דוא"ל: mazkirut@aguda.org.il

מרכזי ספורט ונופש

המרכז מציע למנוייו סל שירותי ספורט ייחודי הכולל קומפלקס כושר מהמתקדם בישראל, בריכת שחיה, מגוון של שיעורי סטודיו ומסעדה. במרכז הספורט בהר הצופים תמצאו גם קליניקה לתזונה, מרפאה לפיזיותרפיה ויעוץ פיזיולוגי.
סטודנטים הזכאים למלגות יכולים לפנות למדור סיוע בבקשה לעזרה במימון עלות המינוי. הסיוע יינתן על פי כללי מדור סיוע.
הרשמה באמצעות השובר המתאים בפנקס התשלומים וכן במשרדי משרדי מרכז הספורט.
טל' בגבעת רם: 02-6586611 טל' בהר הצופים: 02-5881234

ספריות

הסטודנטים מוזמנים לספריות השונות ברחבי האוניברסיטה. מידע על הספריות השונות באתר רשות הספריות.

 

library